środa, 19 marca 2014

Amerykańskie Kreatywne Śniadanie - zapowiedź

Już za tydzień, w środę 26. marca o godz. 8:00 odbędzie się kolejne Kreatywne Śniadanie - tym razem w całości inspirowane Stanami Zjednoczonymi! Jak rozumiana jest kreatywność w USA? Na czym polega? Chyba przede wszystkim na tym, co charakteryzowało poszukiwaczy złota i co mają w sobie współczesne innowacyjne firmy - na odwadze patrzenia na problemy "inaczej" i przez pryzmat możliwości, braniu spraw w swoje ręce, otwartości na innych, wzajemnym inspirowaniu się i łączeniu dyscyplin, stosowaniu zasady "OK to fail!" i prototypowaniu. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść w Dolinie Krzemowej...

Gościem honorowym będzie wyjątkowa osoba: Pani Konsul Generalna USA w Krakowie Ellen Germain! Pani Konsul jest absolwentką Stanford University, Columbia University i Cambridge University; w przeszłości pracowała jako programistka i dziennikarka, obecnie życzliwie wspiera kreatywne inicjatywy w Krakowie (zobaczcie post o kreatywnym lunchu). Pani Konsul opowie o swojej niezwykle interdyscyplinarnej drodze zawodowej pokazując jak podejmowanie ryzyka i podążanie nowymi ścieżkami w nieprzewidywalny sposob rozwija kreatywność i zbliża do sukcesu. 


Zapraszamy na poranną dawkę inspiracji, warsztat kreatywności oraz smaczne śniadanie do Pauza in Garden, przy ul. Krupniczej 12 w Krakowie. Wstęp wolny, warto (choć nie trzeba) zapisać się na wydarzenie na facebooku!

Do zobaczenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz