czwartek, 14 marca 2013

Konferencja na Politechnice

Co za tydzień! :)

Wykład z Design Thinking na UJ, laboratorium z burzy mózgów na AGH, a dziś - konferencja "Kobiety w nauce i biznesie. Sukces na wysokim obcasie" na Politechnice Krakowskiej.

Ponieważ w ubiegłych latach chętnie uczestniczyłyśmy w tej konferencji jako słuchaczki, w tym roku było nam bardzo miło przyjąć zaproszenie organizatorów i wystąpić w rolach prelegentek. My - czyli Weronika i Mirka. Opowiedziałyśmy o programie Top 500 Innovators i o różnych perspektywach widzenia sukcesu w Dolinie Krzemowej. O tym jak w Kalifornii i Polsce wygląda "OK to fail", czy lepiej współpracować czy rywalizować i dlaczego w PRL na Stanfordzie odlewa się dzwony ;-)

Nasza prezentacja miała tytuł "Złamane obcasy i inne sukcesy", bo prawda jest taka, że odkąd wysokie obcasy metaforycznie zamieniłyśmy na trampki, jakoś szybciej nam się biega, lepiej prototypuje i radośniej działa ;-)

Jeżeli macie jutro czas, to zachęcamy do udziału w drugim dniu konferencji! My niestety nie możemy być i bardzo żałujemy, bo to niezwykle inspirujące i pozytywne wydarzenia! :-)2 komentarze:

  1. If you make an event on Facebook I can import it into the Cracow Commnunity Caldendar.
    http://www.cracowcommunitynoticeboard.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Hi, Richard, thank you!! Unfortunately, the conference has already finished, so.. I think it's too late now. But next time for sure we'll do it! I think this event wasn't promoted enough, sadly... Cheers! WTA

    OdpowiedzUsuń