piątek, 27 marca 2015

Design Thinking w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Jak ciekawie spędzić przedpołudnie? Oczywiście podążając śladami FLIK ;) Tym razem przy słodkim co nieco i kawie w stylowej scenerii Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, rozważaliśmy tematy: od niskich kosztów do wysokiej jakości, od użytkownika do produktu, od projektanta do zespołu projektującego, od pomysłu do prototypu... Wraz z KarekDesign i PLEO Design, stworzyliśmy przestrzeń do dyskusji na temat metody Design Thinking jako drogi projektowania w środowisku użytkownika przez zespół.

Aby spotkanie dopełnić doświadczeniem, Magda i Dominika z naszego zespołu poprowadziły krótki warsztat projektowania przestrzeni do  pracy dla konkretnej osoby z jej indywidualną historią i konkretnymi potrzebami. Powstały ciekawe propozycje i prototypy, takie jak: funkcjonalne biuro-mieszkanie, pomysłowe i ergonomiczne, ruchome ściany, łóżko fizjoterapeuty z ogrzewaniem i szafkami... A ponadto empatycznie zadbaliśmy o klimat networkingu i wymiany doświadczeń ;)

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do wydarzenia organizatorom z Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki oraz uczestnikom za zaangażowanie i radość prototypowania. Do zobaczenia na kolejnym kreatywnym spotkaniu z Fundacją Laboratorium Innowacji i Kreatywności! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz