piątek, 26 lipca 2013

Goals? Oh "Goals are sooo nineteen ninety"

czyli lunch u Pani Konsul Generalnej USA w Krakowie :)

 


Bardzo dziękujemy pani Konsul Ellen Germain za przemiłe zaproszenie nas i innych krakowskich inicjatyw kreatywnych na czwartkowy, wspólny lunch. Była to niezwykła okazja, by spotkać się w świetnym towarzystwie i porozmawiać o swoich działaniach, inicjatywach, planach. Z pewnością zaowocuje to jeszcze lepszą współpracą w przyszłości.

A w Krakowie TYLE SIĘ DZIEJE!!!

Wśród gości, oprócz nas, znalazło się 7 wspaniałych inicjatyw a to zaledwie ułamek tych, które na co dzień porządnie mieszają na krakowskiej scenie kreatywno-technologiczno-startupowej.

Z niecierpliwością oczekujemy wspólnych projektów, które planujemy, w tym także współpracy z Konsulatem w zakresie październikowego, niecodziennego eventu… http://pami.agh.edu.pl (więcej informacji już niedługo:))!

Co do pani Konsul, szczerze mówiąc ujęło nas, ile autentycznej, serdecznej uwagi poświęciła każdemu z nas. Dobrze też wiedzieć, ile mamy wspólnych celów, wizji, pomysłów.

Choć, jak to Jacek z Hackerspace Kraków dziś westchnął: "Goals are so nineteen ninety"… Cele celami, ale my w tym mieście po prostu uwielbiamy działać i dobrze się bawić! TAK :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o krakowskich działaczach, zaglądnijcie w poniższe linki. Dziękujemy wszystkim za spotkanie i do zobaczenia!

Warsztat Innowacji Społecznych, MediaLab:  http://m-lab2013.pl/
Fundacja Forum (Małopolskie Centrum Kreatywności i Designu, Maker Space Kraków): http://makerspacekrakow.wordpress.com
Hackerspace Kraków: http://hackerspace-krk.pl/
Youth in Leadership: http://youthinleadership.org/
TEDxKraków: http://tedxkrakow.com/pl
WebMuses: http://webmus.es/
Otwarta Małopolska: http://goo.gl/psczc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz