niedziela, 22 września 2013

Ostatni dzień wakacji z WebMuses Unplugged

Jak wakacyjne kreatywne śniadanie, to tylko na plaży, tylko w pełnym słońcu, z widokiem na Wisłę i Wawel. Tak właśnie było a wszystko w ramach WebMuses Unplugged.


Kto jeszcze nie słyszał / nie uczestniczył w warsztatach WebMuses, koniecznie musi to nadrobić. Przynajmniej raz w miesiącu można się z Muzami nauczyć czegoś totalnie nowego, zawsze powiązanego z IT, zawsze prowadzonego przez świetnych ludzi.

Naszymi warsztatami „Problem czy wyzwanie?” mieliśmy przyjemność rozpocząć całe, całodniowe wydarzenie. Pokwestionowaliśmy w praktyce tematykę "problemu" by zgodzić się, że jest on niczym więcej jak określoną, subiektywną perspektywą. Pamięć o tym pozwala, nawet w najbardziej beznadziejnie prezentującej się sytuacji, przestać walczyć z tym, na co nie mamy wpływu, znaleźć dostępne, choć nie zawsze oczywiste możliwości i zacząć działać.
Zwięźle podsumowuje to cytat Tiny Seelig:

"Every problem is an opportunity for a creative solution. Attitude is everything and you control your attitude. The bigger the problem, the bigger the opportunity. No one will pay you to solve a non-problem."

A teraz PRZEchwałka: mega nas ucieszyła recenzja, która pojawiła się na Crossweb.pl. Szczególnie fragment:
"Spotkanie z CC na WebMuses Unplugged spowodowało także, że solennie sobie obiecałam – na następne „Kreatywne śniadanie” przez nich organizowane dotrę choćby nie wiem co. To wspaniały sposób nie tylko na pobudzenie swojej kreatywności, ale po prostu – na pobudkę dla mózgu."

Ooo to nam chodziło :)) Już planujemy kolejne warsztaty, śniadania i... coś tam jeszcze ]:)
Aktualności wrzucać będziemy tu: www.facebook.com/CreativeCracow.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz