środa, 24 października 2012

Lightning Talk by WTA @ Amusing Workshop #6

Weronika T. Adrian Ctrl+Alt+Del
Wczoraj odbyły się szóste już warsztaty zorganizowane przez WebMuses - tym razem wydarzenie miało tytuł: Amusing Workshop #6 Programming Made Easy - Pierwsze Kroki.

Na warsztatach tradycyjnie już jest czas na tzw. lightning talks - około pięciominutowe prezentacje-zajawki o projektach, pomysłach, technologiach itd. Otóż wczoraj miałam niewątplliwy zaszczyt odwiedzić Muzowe warsztaty i zabrać im parę minut ich cennego czasu :)

Po raz kolejny okazuje się, że najlepszą inspiracją jest... DEADLINE! Czasu było niewiele, toteż prezentacja jest odrobinkę improwizowana... ;) jest sporo machania rękami, trochę upuszczania kubeczków i co nieco targania planów ;) Zresztą - zobaczcie sami:


Z prezentacji jakoś tak samoistnie wyłoniła się... metoda? hasło? sposób działania? zwana: Ctrl+Alt+Del. Postaramy się zebrać tę myśl w całość w kolejnym poście, a tymczasem miłego oglądania :)

Pozdrawiamy!
CreativeCracow

PS. Ponieważ Muzy i uczestnicy warsztatów są otwarci i niezwykle pozytywnie zakręceni, po wystąpieniu w sieci nieco "zaćwierkało", a na bloga zajrzało nagle ciut-ciut więcej osób - serdecznie witamy! :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza