poniedziałek, 12 maja 2014

Historie AGH-owskich spinaczy


Niestety to już koniec tegorocznej przygody w ramach warsztatów kreatywności na AGH (więcej o kursie w poprzednim poście). Jaki był finał? Piątego maja spotkaliśmy się w kawiarni Pauza in Garden - po to, by pokazać wszem i wobec, że jak się chce, to można :) Nasi studenci opowiadali zgromadzonym o efektach jednego ze swoich zadań domowych. Usłyszeliśmy trzynaście niesamowitych historii, jak to zaczynając od spinacza w kolejnych wymianach dochodzili do całkiem wartościowych rzeczy. Książki, myszy komputerowe, telefony czy pendrive'y, płaszcz damski czy pióro Parkera, jeden zespół dostał nawet propozycję … konia :) I to wszystko jedynie w dwa tygodnie!I choć wybór nie był łatwy, udało się wyłonić zwycięzcę, który w nagrodę weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu… ale o tym gdzie i kiedy napiszemy za około 3 tygodnie :)

Jak to zwykle na naszych wydarzeniach bywa, nie obyło się bez kreatywnego mini warsztatu. Tym razem zaprosiliśmy Anię Leszczyńską z More&Better, która pokazała nam jak skutecznie komunikować się w biznesie. Dziękujemy :)

Zaprosiliśmy też krakowskie inicjatywy, aby opowiedziały parę słów o sobie. Dziękujemy TEAM Kraków, HackerspaceKRK oraz WebMuses za inspirujące wystąpienia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz