poniedziałek, 21 października 2013

Warsztaty CC dla Amnesty International Kraków


W zeszłą środę (16.10.2013) mieliśmy przyjemność przeprowadzić warsztat z Burzy Mózgów wg CC dla wolontariuszy Amnesty International Kraków, sekcji ogólnoświatowej organizacji działającej na rzecz praw człowieka.
Ceniąc ich chęci pomocy innym i bardzo ciężką pracę, jaką wkładają w rozwiązywanie zawikłanych spraw, staraliśmy się otworzyć ich umysły jeszcze bardziej na nowe pomysły i zaciekawić innym spojrzeniem na świat. Poprzez kilka kreatywnych ćwiczeń pokazaliśmy, że niekoniecznie te pierwsze pomysły, które od razu przychodzą nam do głowy, są najbardziej oryginalne i mogą zawojować świat. Ale to właśnie dzięki tym pomysłom, które wydają się błahe, najmniej znaczące może narodzić się coś wielkiego, nieoczekiwanego, a zarazem mieć to „coś” w sobie. Poprzez przejście przez wszystkie fazy burzy mózgów w finalnym etapie otrzymaliśmy zaskakujące, bardzo ciekawe i praktyczne pomysły, które z powodzeniem mogłyby być wykorzystane w praktyce. 
„You cannot mandate productivity, you must provide the tools to let people become their best. ”
Steve Jobs
Bardzo dziękujemy za niezwykle miło spędzone popołudnie oraz wieczór, a także za wszystkie miłe słowa po szkoleniu i ogromne uśmiechy z jakimi poszliście do domów!!! :)
Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza